Studencki Klub Górski zaprasza serdecznie na slajdowiska z różnych stron świata które organizujemy w (prawie) każdą środę roku akademickiego.

2010.05.19 g. 14:29

PWO: 50 minut Piter, trwają mecze II rundy

19-letnia Polka odpada z Polsat Warsaw Open

W pojedynku 339. z 12. zawodniczką świata nie było niespodzianki. Katarzyna Piter przegrała w dwóch setach z Chinką Li i tym samym zakończyła swój udział w Warsaw Open.

2010.05.19 g. 13:16

PWO: Wtorek pełen niespodzianek

Piter lepsza od Domachowskiej, "czwórka" za burtą
Po poniedziałkowej porażce Kateryny Bondarenko w I rundzie, wczoraj los Ukrainki podzieliła turniejowa "czwórka" - Marion Bartoli. W polskim pojedynku górą talent i młodość - Kasia Piter lepsza od Marty Domachowskiej.

2010.05.18 g. 14:34

Warszawianka uratowała Warsaw Open

Podsumowanie poniedziałkowych gier (aktualizacja!)
Zaledwie dwa pojedynki I rundy turnieju głównego Polsat Warsaw Open udało się rozegrać wczoraj na kortach warszawskiej Legii. Gwóźdź poniedziałkowego planu gier - mecz Marty Domachowskiej z Katarzyną Piter został przerwany po drugim secie.

2010.05.16 g. 21:55

Ludy Karakorum

19.05.2010; Mieczysław Bieniek

2010.05.16 g. 18:37

PWO: Pierwszy szczebel za wysoko dla Polek

Polskie podsumowanie weekendu na kortach Legii

Już w poniedziałek na kortach warszawskiej Legii startuje turniej tenisowy Polsat Warsaw Open. Zawodniczki na kortach przy Myśliwieckiej rywalizują jednak już od soboty.

2010.05.15 g. 15:03

Park Linowy Tatry

Nad praską Wisłą przy warszawskim ZOO

To pomysł mazowiecko-tatrzański. Zrodził się z połączenia pasji ratownika TOPR i marketing managera, ze związku dwojga: warszawianki i zakopiańczyka.

2010.05.14 g. 14:30

Reprezentacja Artystów Polskich i Kabareciarze

Mecz piłkarski pamięci Macieja Kozłowskiego
Ze względu na odejście znanego i lubianego aktora Macieja Kozłowskiego, zawodnika Reprezentacji Artystów Polskich, mecz piłki nożnej pomiędzy RAP a Kabareciarzami będzie dedykowany jego pamięci.

2010.05.14 g. 11:35

Polonia zapłaci za kibiców

15 tysięcy złotych kary dla warszawskiego klubu

15 tysięcy złotych kary nałożyła na Polonię Warszawa Komisja Ligi Ekstraklasy w związku z zajściami podczas meczów 'Czarnych Koszul' z Cracovią i Legią.

2010.05.13 g. 20:31

Rowerowe zaproszenie

Dziś w Warszawie dla rowerzystów zaczyna znowu świecić słońce!

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych najbliższych imprezach weekend 15-16 maja:

2010.05.12 g. 18:38

Bakero: "Derby to wyjątkowa sprawa"

Trener 'Czarnych Koszul' o zwycięstwie nad Legią
"Cieszę się tym momentem, cieszę się bardzo z moich wspaniałych kibiców, cieszę się, że mam poparcie prezesa Wojciechowskiego. To jest dzień, aby się uśmiechać!" - powiedział po wczorajszym meczu trener piłkarzy z Konwiktorskiej Jose Maria Bakero.

2010.05.12 g. 18:33

Białas: "Powalczymy jeszcze o puchary"

Szkoleniowiec Legii po porażce w derbach
"Chcemy wygrać ostatni mecz ligowy i zająć trzecie miejsce na koniec rozgrywek." - powiedział po wczorajszym meczu z Polonią trener gości
Stefan Białas.

2010.05.12 g. 11:35

Polonia rządzi w stolicy!

Piłkarze Bakero wygrywają w derbach Warszawy

Na tę chwilę kibice Polonii czekali od 60 lat. 'Czarne Koszule' pokonały na własnym stadionie Legię 1:0 i objęły stołeczny tron.

Bardzo osobiste wspomnienie wielkiego trenera

Dziś, 10 maja obchodziłby 42 urodziny. Jednak nigdy już nie zaśpiewamy mu „Sto lat!”, nie złożymy życzeń, nie uśmiechniemy się do niego i nie pogratulujemy zwycięstwa. Odszedł najlepszy z najlepszych, nasz trener-przyjaciel. Miał na swoim koncie liczne sukcesy, wygrał wiele meczów. Przegrał jednak ten najważniejszy – o życie.