Relacja ze strony Polonia Warszawa

2012.03.16 g. 21:24

VII Półmaraton Warszawski

Ostatnie odliczanie do startu

Do 7. Półmaratonu Warszawskiego zostało 9 dni. W pierwszą niedzielę wiosny, 25 marca, biegacze usłyszą dźwięk pistoletu startowego i przebiegną 21 097,5 m

2012.03.16 g. 17:17

Mecz na otwarcie Stadionu Narodowego

Ocena urzędowa
Stadion Narodowy w Warszawie, główna polska arena rozgrywek EURO 2012, przeszedł prawdziwy test. Po raz pierwszy na nowo wybudowanym obiekcie odbył się mecz piłkarski z udziałem finalistów mistrzostw Europy - Polski i Portugalii.

2012.03.15 g. 22:02

Piłkarskie Derby Warszawy

Oświadczenie Polonii i Legii

W przeddzień piątkowego meczu Legii z Polonią prezesi, trenerzy i kapitanowie obu drużyn zwrócili się z apelem do kibiców. Zobacz treść oświadczenia.

2012.03.11 g. 22:30

Łatwa wygrana Warsaw Eagles z Mustangs Płock

Polska Liga Futbolu Amerykańskiego za dwa tygodnie rozpocznie swój kolejny sezon, a więc czas na ostatnie sparingi, sprawdziany i szlif formy przed pierwszym meczu. Dwukrotni Mistrzowie Polski, drużyna Warsaw Eagles rozegrała dziś swój jedyny przedsezonowy sparing. W niedzielne popołudnie 11 marca ich przeciwnikiem były Mustangi z Płocka.

2012.03.10 g. 19:53

Mistrzostwa Polski Juniorów w piłce ręcznej zakończone

Kamil Praski, zawodnik MKS Agrykola, został wybrany przez trenerów wszystkich drużyn najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego!

2012.03.10 g. 16:17

Dzień finałowy

Mistrzostwa Polski Juniorów

Agrykola Warszawa zajęła ostatecznie czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów przegrywając w ostatnim meczu ze Szczypiorniakiem Olsztyn 33:30.

2012.03.10 g. 15:16

Półfinał MP w szczypiorniaku juniorów

Choć piłkarze ręczni Agrykoli Warszawa przegrali z zespołem KSSPR Końskie 16:22, to zasłużyli na ogromne gratulacje.

2012.03.07 g. 21:48

MP Szczypiornistów

Agrykola nieźle daje radę!

MP juniorów w piłce ręcznej- dzień trzeci- wielki triumf Agrykoli!!!!

Najlepszy warszawiak na 4 miejscu
W jednodniowym turnieju szachowym, II Międzynarodowym Memoriale Szachowym im. Ferdynanda Dziedzica zwyciężył Arkadij Naiditsch z Niemiec. Grzegorz GAJEWSKI z Polonii Warszawa był 4.

2012.03.06 g. 08:46

MP Juniorów w piłce ręcznej

Dziś w Szczecinie rozpoczął się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej.

2012.03.05 g. 10:51

Finał warszawskiej ligi ultimate frisbee

Gladiatorzy tego sportu w Arenie Ursynów
10 marca Warszawa przeżyje istną inwazję latających dysków. Spotkają się najlepsze warszawskie drużyny frisbee ultimate (zespołowego Ringo), by walczyć o tytuł króla Stolicy.

2012.03.03 g. 21:52

MKS Agrykola w finałach MP w Szczecinie

Warszawscy juniorzy walczą o medal Mistrzostw Polski w piłce ręcznej.

Młodzi piłkarze ręczni (rocznik 1993/4) stołecznej Agrykoli rozpoczynają w poniedziałek walkę o medale Mistrzostw Polski.

2012.03.03 g. 12:36

Nasi na turnieju szachowym w Trzciance

II Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica
W niedzielę, 4 marca w Trzciance, startuje największy jednodniowy turniej szachowy w Polsce: II Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica.