Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2009.05.09 g. 19:18

"POZNAJ KOLORY CUBY" w klubie "AMNESIA TOO"!!!


Już 14 maja 2009 uroczyste otwarcie nowego cyklu imprez pod Honorowym Patronatem Ambasady Kuby!

 

Wszystko, co was spotka tego wieczoru to naprawdę 100 % CUBA w różnych wymiarach!

 

Gwiazdą czwartkowych wieczorów będzie zespół "TRADICUBA", której założycielem jest rdzenny kubańczyk, znany wszystkim, genialny kompozytor i pianista Rei Ceballo.

 

Po prawie dziewięciu latach od momentu kiedy Rei przyjechał do Polski, spełniło się jego marzenie, by założyć w Europie grupę muzyczną składającą się wyłącznie z rodaków! Do współpracy zaprosił wybitnych artystów, doskonale znanych publiczności m.in. z zespołów takich jak „Calle Sol”, „Noche de Boleros” i „Impacto”. Obok Reia Ceballo grupę współtworzą Renell Valdes Cepero, Tony Matamoros Manresa, Noel Horta Sanchez i przepiękna Elis Herrera. Ten kameralny, prawdziwie karaibski skład, swoim repertuarem nawiązuje do tradycyjnej muzyki kubańskiej. Posłuchamy jak brzmi muzyka son, cha-cha-cha, uliczna salsa i latin-jazz w rdzennym wydaniu wyspiarskim.


Przez resztę wieczoru będzie podgrzewał atmosferę DJ Oso Blanco.

 

Przez cały wieczór odbywać się będzie degustacja prawdziwej kubańskiej kawy, a hostessy będą częstowały najlepszymi kubańskimi cygarami.

 

Mamy nadzieję, że spotkania pod hasłem "Poznaj kolory CUBY" będą przenosić Was w prawdziwy świat kubańskiej, słonecznej zabawy, a przede wszystkim pozwolą poznać nieznane jeszcze oblicza kubańskiej muzyki.

Uwaga! Przyjdź ubrany na czerwono, a otrzymasz "Havana Drink" - GRATIS!!!


 

14 maja 2009
”AMNESIA TOO”
Ul. Wilcza 50/52
Start: 21:00

Wstęp wolny
Rezerwacja stolików: tel. 22/ 62 30 222
amnesiatoo@amnesiatoo.pl 
www.amnesiatoo.pl

 -
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy