Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2009.04.20 g. 17:09

Klub Migawka

Nowość na rynku warszawskich klubów

Miejsce stworzone dla tych, którzy lubią w ciepłym klimacie muzyki chillout ukryć się w rozmowie w jednej z wnęk jak i dla tych, którzy poszukują nocnej muzycznej gorączki klubowej w klimatach house’u…

Migawka to ukryty w podziemiach inny niż wszystkie klub muzyczny, oferujący szeroki repertuar cyklicznych imprez muzycznych jak i imprezy tematyczne.

 

Śmietanka Warszawskiej sceny DJ'skiej gwarantuje doskonałą zabawę na każdym evencie.

 

Rezydenci Migawki dbają o wysoki poziom prezentowanych utworów, zawsze starając się mieszać klasyczne pozycje z najnowszymi trendami muzycznymi.

 

Zapraszamy na imprezy w klimatach electro i house, ale również karaoke, funky/disco lat '70'80'90 oraz koncerty na żywo.

 

Atmosferę dobrej zabawy dopełnia efektowne klubowo-dyskotekowe oświetlenie i urządzenia do efektów świetlnych.

 

Nasi goście są najważniejsi, to dla nich organizujemy imprezy tematyczne oraz dodatkowe atrakcje w postaci pokazów flair, pokazów tanecznych, konkursów, loterii czy karaoke.

 

Trzypoziomowa Migawka posiada ok. 65 miejsc siedzących w części restauracyjnej (antresola i parter) oraz 60 miejsc siedzących w części klubowej. Cała Migawka pomieści ok. 350 osób. Lokal posiada klimatyzację i wentylację. Zapraszamy do odwiedzenia Migawki - oryginalnego miejsca na mapie Warszawy...

 

Nasz adres:

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy