Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2009.04.18 g. 20:02

Join Venture zagra dla Andrzeja Pawlusia


W czwartek 23 kwietnia 2009 r. w warszawskim Klubie Muzycznym „Punkt” odbędzie się koncert charytatywny ukierunkowany na pomoc pochodzącemu z Gliwic Andrzejowi Pawlusiowi. Andrzej znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej (paraliż czterokończynowy).

 

Na scenie zaprezentują się czołowi wykonawcy polskiej sceny sound system: Joint Venture, Tisztelet, SingleDread Sound, DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) oraz Rootsdrivah (Ba-Lan Soundsystem). Wstęp – od 12 złotych. Początek – 21.00.

 

Warszawski koncert jest trzecią imprezą organizowaną w ramach Akcji Charytatywnej „Cała Naprzód”. Celem podstawowym jest zdobycie środków na remont położonego parterowo mieszkania przydzielonego Andrzejowi ze względu na stan zdrowia przez UM Gliwice. Pod koniec 2008 roku mieszkanie zostało ograbione i zdewastowane przez nieznanych sprawców. W oknach wybito niemal wszystkie szyby, skradziono materiały budowlane (czytaj szerzej: http://www.marny.calanaprzod.org).

 

Organizatorem koncertu jest gliwicka Grupa Nieformalna „Cała Naprzód” we współpracy z zabrzańskim Stowarzyszeniem „Guido”.

 

Czwartek, 23 kwietnia 2009 r. Warszawski klub muzyczny „Punkt”. Początek – 21.00. Cena biletu cegiełki – 12 zł.-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy