Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2008.03.30 g. 19:53

Koncert Flykiller w Hard Rock Cafe


Hard Rock Cafe zaprasza na koncert z cyklu Pepsi Rocks

 

01.04.2008  (wtorek), godz.21.30

 

wystąpi FLYKKILLER (nowy projekt Pati Yang i jej męża Stephena Hiltona)

 


 

 

 

 

bilety: 35/45 zł

 

www.shortcut.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl

 

 

Wedle historii grupy FlyKKiller piosenki, które usłyszymy na albumie "Experiments in Violent Light"  nagrała istota pozaziemska o imieniu V, która stworzyła je w niewoli w Polskim Instytucie FlyKKillera jako środek przekazu -  pokojowego przesłania do nas Ziemian. Jednak dzieło pozaziemskiej istoty zostało przejęte przez  porywaczy z Instytutu FlyKKillera, a następnie sprzedane w postaci płyty CD.


Album stanowi kronikę dziejów istoty V – jej odkrycia, pojmania i ocalenia – za pomocą elektronicznie symulowanej transmisji muzycznej. Genetycznie zmutowane brzmienia mają ostrość i chłód The Knife oraz dzikość Siouxsie Sioux and The Creatures. Frazy piosenek są naszpikowane mikrobeatami, a mocna i psychodeliczna muzyka jest doskonałym tłem dla szepczącej i lamentującej wokalistki, która wyśpiewuje pełne magii pieśni niczym groźne zaklęcia. Każda piosenka przypomina niepokojący obrazek z nieistniejącej opowieści Davida Lyncha, a rytmy podkładu terkoczą w stylu minimalnego hip hopu i mechanicznych breaków z electro finezją. "Experiments in Violent Light" to projekt łączący solowe ambicje Pati z eksperymentalnymi pomysłami jej męża.

 

Autorami projektu FlyKKiller są Pati Yang oraz Stephen Hilton. Sama piosenkarka tak mówi o  swoim nowym albumie: „Jest ciemniejszy, bardziej bezkompromisowy elektronicznie i jest dla mnie nowym wyzwaniem zarówno pod względem wizualnym, jak i muzycznym.

 

Warszawski koncert FlyKKiller będzie jedynym w Polsce. !!!

 

Skład koncertowy:

 

Pati Yang – wokal

Stephen Hilton - gitara

Dominic DeGrande – gitara basowa

Brian Fairbairn - perkusja

 

http://www.myspace.com/flykkiller

 -
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy