Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.11.18 g. 13:14

Fiesta Flamenco

Wystąpią Saca Veneno oraz Nieformalna Compaña Flamenca
Stowarzyszenie Mediteralma zaprasza na gorącą fiestę w rytmach flamenco, która odbędzie się 1 grudnia w klubie Depozyt 44 na Solcu. W czasie fiesty wystąpią zespoły Saca Veneno oraz Nieformalna Compaña Flamenca wraz z zaproszonymi gośćmi.

Flamenco to pełna emocji muzyka i taniec Cyganów Andaluzyjskich.

 

Dziś flamenco coraz częściej przybiera formę spektaklu, estradowego popisu, jednak istoty tej sztuki warto szukać we wspólnym muzykowaniu w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Flamenco to także, a może przede wszystkim, zjawisko kulturowe, w którym widać i słychać wpływy wielu kultur, m.in.: hinduskiej, perskiej, żydowskiej, arabskiej, mauretańskiej, egipskiej.

 

* wstęp: 10 pln *

 

  • miejsce wydarzenia:
  • klub Depozyt 44,
  • ul. Solec 44

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Kultury Śródziemnomorskiej Mediteralma, które zrzesza osoby działające na rzecz budowy społeczeństwa otwartego, w szczególności w obszarze stosunków i edukacji kulturowej. C

 

Celami Mediteralma jest pobudzanie, wspieranie i organizacja inicjatyw związanych z poznaniem kultur, a także działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami poprzez tworzenie płaszczyzn dla poznania i porozumienia narodów Europy.

 

Stowarzyszenie wspiera działania o charakterze naukowym, edukacyjnym i artystycznym, które wpływają na rozwój świadomości obywatelskiej, narodowej, regionalnej, kulturowej.

 

Patronem medialnym tego niezwykłego wydarzenia jest portal Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur

kontakt:

  • tel. + 48 502 516 213
  • tel. + 48 663 663 602


Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy