Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.11.07 g. 19:48

Cykl recitali gwiazd Teatrze Sabat


„ Niedziela będzie dla Was” – to  cotygodniowe  recitale   znanych i popularnych   wykonawców   polskiej piosenki  w Teatrze Sabat.  Tytuł   cyklu   nawiązuje  do  przeboju  Niebiesko - Czarnych  i  jest gwarancją, że w repertuarze każdego koncertu znajdą się piękne, melodyjne i znane utwory.
Recitale to przede wszystkim okazja  do wspaniałych wrażeń muzycznych oraz rozmowy - wywiadu z bohaterem  wieczoru, który poprowadzi Pani  Krystyna Loska.
Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Wojciecha Gogolewskiego.
Cykl pomyślany został jako klimatyczne spotkanie artysty z widzami w kameralnej atmosferze  eleganckich i nastrojowych wnętrz  Teatru Sabat.
Zapraszamy  - już od 11.11 - co tydzień w niedzielne popołudnie

 

11.11 g. 17.00 
Bogusław Mec
– odtwórcy jednej z najpiękniejszych piosenek polskich „Jej portret” Włodzimierza Nahornego i Jonasza Kofty. Wykonawcy wielu wspaniałych przebojów lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych – „Na pozór”, „W białej ciszy powiek”, „Mały biały pies”. Artysty, który po trzynastu latach przerwy powrócił na rynek muzyczny znakomitą płytą zat. ”Recepta na życie”.
Więcej informacji o Artyście: www.boguslawmec.com  

 

18.11.g.17.00
Sława Przybylska
- Aktorka, piosenkarka. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. W czasie studiów współpracowała jako piosenkarka z STS i kabaretem klubu studenckiego Stodoła w Warszawie. W 1957 zwyciężyła w organizowanym prze RP konkursie dla piosenkarzy amatorów. W 1958 roku nagrała do filmu "Pożegnania" piosenkę "Pamiętasz była jesień”, która przyniosła jej olbrzymia sławę. 1960 wystąpiła z pierwszym własnym recitalem. Dokonała licznych nagrań archiwalnych dla RP, filmu oraz płytowych z repertuarem polskim i polskimi wersjami piosenek zagranicznych. Nagrała piosenki do filmów "Popiół i diament" i "Niewinni czarodzieje", "Zezowate szczęście", "Rozstanie", a także kilku filmów R. Glińskiego oraz E. Sevelli w USA.

 

25.11. g. 17.00
Andrzej Rybiński
– z Januszem Krukiem i Elżbietą Dmoch współtworzył zespół „2 + 1”, następnie z Elizą Grochowiecką i Zbyszkiem Hołdysem założył zespół ANDRZEEJ I ELIZA. Powstały wtedy takie przeboje jak: Czas relaksu, Czeka na nas świat, W sześć lat po ślubie i wiele innych. W 1983 r. za piosenkę „Nie liczę godzin i lat” otrzymał główną nagrodę w koncercie PREMIERY na festiwalu w Opolu.
Więcej informacji o Artyście: www.andrzejrybinski.pl

 


02.12.g.17.00
Halina Frąckowiak
– wspaniała wokalistka, kompozytorka autorka tekstów, która z kultowej postaci polskiego big-bitu przekształciła się w odtwórczynię lirycznych, refleksyjnych, poetyckich utworów

 

09.12.g.17.00
Alicja Majewska
– piosenkarka, która konsekwentnie od początku swojej kariery dba o najwyższy poziom wykonywanych utworów zarówno w warstwie tekstowej jak muzycznej. Współpracuje z takimi postaciami polskiej piosenki jak Włodzimierz Korcz, Wojciech Młynarski, Magda Czapińska. ”Jeszcze się tam żagiel bieli…” czy „Odkryjemy miłość nieznaną” to przeboje, które zawsze wzbudzają wielkie emocje wśród słuchaczy

 

16.12.g.17.00
Zbigniew Wodecki
– wokalista obdarzony wspaniałym głosem ale także multiinstrumentalista, kompozytor. Ostatnio także szalenie popularna postać telewizyjna. Artysta, który nie boi się „Pszczółki Mai” i „Chałup” ale słuchacze najbardziej lubią kiedy „Zaczyna od Bacha”.

 

Bilety w cenie 110 zł do nabycia w kasie Teatru oraz w sieci e-bilet i  ticketart.pl
Adres Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej Warszawa ul. Foksal 16; Tel/fax: 0-22 826 84 22-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy