Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.06.13 g. 23:50

BEFORE CREAMFIELDS TOUR WARSZAWA

16.06.2007, PIEKARNIA

Before Creamfields Tour

16.06 - Warszawa: Piekarnia, ul. Młocińska 11
DJs: Marika, Matush, Patric, Peres, Leon, Simon

 

Bilety: 15 zł

 

Start: 21:00


Creamfields to nazwa międzynarodowego festiwalu muzyki elektronicznej, odbywającego się w najważniejszych punktach na imprezowej mapie Ziemi. Począwszy od 1998 corocznie gromadzi setki tysięcy fanów tanecznego szaleństwa, których do zabawy porywają najlepsi didżeje na globie.

 

7 lipca 2007 we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja polskiego wydania Creamfields. Główną gwiazdą będzie legendarna dla wielu formacja The Prodigy, dodatkowo na pięciu festiwalowych scenach wystąpi ponad 70-ciu innych uznanych wykonawców. Po informacje na temat festiwalu zapraszamy na stronę www.creamfields.pl

 

W ramach promocji tego wyjątkowego wydarzenia, na kilka tygodni przed samą imprezą w czasie weekendów odbywa się ogólnopolska trasa klubowa Before Creamfields Tour. W klimat śmietankowego festiwalu publikę w siedmiu największych polskich miastach wprowadzi czołówka polskich didżejów, grających muzykę elektroniczną. Wśród dodatkowych atrakcji m.in. wyjątkowe dekoracje w klubach, specjalne festiwalowe wizualizacje VJ's, możliwość wygrania i kupienia biletów na Creamfields oraz licznych festiwalowych gadżetów.

 

W sobotę 16 czerwca kremowa trasa zawita do Warszawy na siódme już Beforeparty. Wszyscy mieszkańcy centralnej Polski będą mogli wpaść w wir festiwalowego szaleństwa w klubie Piekatnia, gdzie zagrają dla nich tak uznani didżeje, jak Marika, Matush, Patric, Peres, Leon czy Simon.

 

Na imprezę zapraszają Agencja Joytown i Gotham Events – organizator polskiej edycji Creamfields.

 

Klub Piekarnia mieści się przy ulicy Młocińskiej 11.

Wstęp na imprezę 10 pln. Start od 21:00.

 

Informacje o pozostałych etapach trasy można znaleźć na stronie www.joytown.plOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy