Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2014.04.24 g. 08:50

Flapjack zagra w Progresji

Konkurs - wejściówki

Legendarna kapela Flapjack będąc w trasie koncertowej promującą płytę „Keep Your Heads Down” zagra dla fanów w Warszawie

Legendarna kapela Flapjack kontynuuje trasę koncertową promującą płytę „Keep Your Heads Down”! „Body Slam Tour 2014” rusza z impetem, a nieokiełznana energia szuka ujścia na scenie! W sobotę 26 kwietnia zespół zagra w Warszawie w klubie Progresja. Na scenie zobaczymy również zespół Magnificent Muttley.
 
Okładka płyty
 
Podczas zeszłorocznej edycji trasy Flapjack udowodnił w całej rozpiętości tekst piosenki „Come on and get some! Our party never ends”. Ci, którzy byli, mogą zaświadczyć, że Guzik nie rzuca słów na wiatr i niekończąca się impreza trwa dalej!
 
Flapjack fot. Marek Koprowski
 
Flapjack fot. Marek Koprowski
 
Flapjack powstał w 1993 r. i obok wokalisty Guzika i  gitarzysty Jahnza bazował na połowie składu zaprzyjaźnionego Acid Drinkers. W lipcu 2012 roku wydał czwartą w dorobku, a pierwszą po 15 letniej przerwie płytę „Keep Your Heads Down”, która została świetnie przyjęta przez wiernych fanów i media. Jak opisać zespół w paru słowach? 100% czystej energii! Charakterystyczny rapowany wokal Guzika w połączeniu z ostrym graniem tworzy mieszankę, której zespół nie powstydzi się nawet na rynku międzynarodowym
 
Flapjack fot. Marek Koprowski
 
Flapjack fot. Marek Koprowski
 
Skład zespołu przez wiele lat ulegał zmianom. Obecnie Flapjack to Guzik (Homosapiens), Ślimak (Acid Drinkers), Jahnz , Jankiel (Acid Drinkers) i Mihau (ex NoNe).
 
Klip do utworu Feud (feat. Hau): 
 

 
Więcej o zespole na www.flapjack.pl
Szczegóły koncertu:
26.04.2014 - Warszawa - Progresja
support: Magnificent Muttley
godz: 19:00
BILETY 30/35/40
 
 
Konkurs
 
Pytanie:
 
  • Jak wyglądają mózgi muzyków po grze w zespole Acid Drinkers?
Odpowiedzi prosze przysyłac na adres konkurs@prowarszawa.pl
Do wygrania dwie wejściówki (pojedyńcze) na sobotni koncert.
Decyduje kolejność prawidłowych odpowiedzi.
:)
 
 


Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy