Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2013.11.16 g. 22:44

T.LOVE 30.11.2013.

MUNIEK 50 – KONCERT URODZINOWY

W tym roku Muniek Staszczyk powraca do Stodoły, by świętować swoje 50-te urodziny! Będzie to z pewnością impreza wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.
Po ostatnim koncercie
, fetującym jubileusz 30-to lecia zespołu T.LOVE, w tym roku Muniek Staszczyk powraca do Stodoły, by świętować swoje 50-te urodziny!
Będzie to z pewnością impreza wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Lider i wokalista kapeli przyszedł na świat w Częstochowie, skąd wyemigrował po ukończeniu IV Liceum Ogólnokształcącego do stolicy, gdzie ukończył studia na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
T.LOVE (początkowo Teenage Love Alternative) nagrał ponad dwadzieścia albumów studyjnych i koncertowych. Ostatnie dwupłytowe wydawnictwo, zatytułowane „Old is Gold” (EMI Music Poland), którego premiera odbyła się w ubiegłym roku, błyskawicznie zyskało status Złotej Płyty.
Charakterystyczny głos i charyzma Muńka Staszczyka sprawiają, że zespół wciąż nie traci na popularności. Obchodzone przez Niego, w Stodole, 50-te urodziny będą doskonałą okazją dla wszystkich fanów, by oddać hołd temu niezwykłemu Artyście i Jego imponującemu muzycznemu dorobkowi.


Koncert uświetnią wspaniali goście: Stanisława Celińska, Bartek Wąsik & Royal String Quartet oraz Titus (Acid Drinkers)!
Stanisława Celińska to wybitna aktorka filmowa i teatralna z warszawskimi korzeniami.Opublikowal: Joanna Dołowska
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy