Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.10.09 g. 21:01

Karimski Club w Hard Rock Cafe


Hard Rock Cafe i Pepsi Rocks zapraszają na koncert :


KARIMSKI CLUB


16.10 ( wtorek)  godz. 21.30


bilety przedsprzedaż 20 zł., w dniu koncertu 25 zł.


sprzedaż :
www.shortcut.pl, www.ticketpro.pl


KARIMSKI CLUB to międzynarodowy kolektyw muzyków i didżejów i vidżejów.
Każde spotkanie z KC to kilkugodzinna podróż multikulturowa, wybuchowa mieszanka rytmów, muzycznych stylistyk i światów.
To mieszanka, w której drum'n'bassowy trans przechodzi w soulowe rytmy r'n'b, po to by na nowo odrodzić się w postaci nujazzowego houseu z brzmieniem afrykańskiej dżungli i polskiej słowiańskości. To kompilacja łagodnego, francuskiego czy portugalskiego rapu z rosyjską nutą i kubańskim temperamentem. To wreszcie mariaż mocnego amerykańskiego hip hopu z jazzem,którego nieskończona siła improwizacji, pozwala na harmonijne połączenie tych, pozornie odległych światów.Live Act z KC to niesamowita dawka pozytywnej energii, której źródłem jest prawdziwa przyjaźń, nieskrępowana różnicami językowymi, wyznaniowymi, czy kolorostycznymi. I mimo, że brzmi to może na pozór banalnie, spotkanie z Karimski Club rozwiewa wszelkie wątpliwości i udowadnia, że sztuka jest ponad wszelkie podziały.


Pomysłodawcą i założycielem Karimski Club'u jest Karimski ( Karim Martusewicz) , absolwent renomowanej europejskiej jazzowej uczelni Universitaet fuer Musik und darstellende Kunst w Graz, w Austrii, w Polsce kojarzony głównie jako basista legendarnej grupy Voo Voo. Ponadto aranżer i kompozytor współpracujący m.in. z Zakopower, Justyną Steczkowską, Marią Peszek, Fiszem, Nickiem Cave'em i zespołem Delmara Browna ?World Pop Experience. Od kilku lat prowadzi działalność pedagogiczną związaną z Krakowską Szkołą Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Webster University w St. Louis.Wokół siebie skupia wielu młodych, wybitnych artystów z całego świata.


Karimski Club jest kolektywem nieustannie rozwijającym się .
Każdy sceniczny live act odbywa się w nieco odmiennym składzie, dzięki czemu Karimski Club realizuje swoje główne założenie, czyli NIEPOWTARZALNOŚĆ!!!.


www.karimskiclub.com
www.myspace.com/karimskiclub-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy