Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Informacje o witrynie

2010.05.07 g. 14:07

Czas na zmiany

Warszawa.pl wchodzi na Facebooka, witamy nowych redaktorów
Od wczoraj materiały z serwisu Warszawa.pl publikowane są także na portalu Facebook. Nasz zespół redakcyjny zasiliły także nowe osoby.

Linki do najnowszych tekstów i fotoreportaży z serwisu udostępniane są na specjalnie stworzonej stronie tego popularnego portalu społecznościowego. Decydując się na "wejście do Web2.0", kierowaliśmy się wieloma pozytywami wynikającymi z takiego działania.

 

Facebook.com jest, z ponad 400 milionami aktywnych użytkowników, jedną z najpopularniejszych stron internetowych na świecie. Również liczba polskich użytkowników tego amerykańskiego serwisu rośnie w bardzo dużym tempie.

 

Codziennie nasze informacje, zdjęcia oraz felietony i teksty historyczne trafiają do ponad 40 tysięcy osób, nie tylko w Polsce. Udostępnianie ich także na Facebooku daje nam możliwość dotarcia do jeszcze szerszego grona odbiorców.

 

 

Zmieniamy się dla Ciebie!

 

Naszym działaniem chcieliśmy także dać jasny sygnał - jesteśmy gotowi na zmiany, chcemy się rozwijać. Aktualna odsłona Warszawy.pl została wdrożona w roku 2006. Zdajemy sobie sprawę, że podstawą kontynuacji misji serwisu jest przeprowadzenie gruntownych zmian, zarówno w kwestii wizualnej, jak i merytorycznej.

 

Te zmiany już się rozpoczęły. W mijającym tygodniu do zespołu redakcyjnego dołączyły trzy nowe osoby - fotoreporterzy: Miłosz Cichoń i Joanna Szczerba, a także redaktorka kulturalna Maria Kostrzewa. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony także nabór na redaktorów strony. Również wprowadzenie naszego contentu na Facebooka jest częścią działań mających na celu uatrakcyjnienie serwisu. Wszystkie zmiany będą przeprowadzane stopniowo. Liczymy jednak, że ich rezultat będzie więcej niż zadowalający.

 

 

Zapraszamy także naszych użytkowników do wyrażania swoich opinii dotyczących działania serwisu. Jesteśmy otwarci na wszelką krytykę i sugestie. Czekamy pod adresem mailowym: fundacja@prowarszawa.pl

 

Zobacz naszą stronę na FacebookuOpublikowal: Mateusz Romian
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy